Loading...
  • Líščie údolie 57, Poliklinika Karlova Ves, Bratislava
  • Pondelok - Štvrtok 9,00 - 17,00    l    Piatok 9,00 - 16,00

BioTru 360 ml Bausch&Lomb roztok na kontaktné šošovky

Zľava!

14.90 9.90

Roztok na kontakné šošovky

BioTru 360 ml viacúčelový roztok na kontaktné šošovky

Dostupnosť tovaru do 72 hodín.

Katalógové číslo: Gelone 360 ml-2 Kategórie: Značka:

Popis

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 360 ml
Expirácia: 16 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace

BioTru 360 ml. viacúčelový roztok na kontaktné šošovky s kyselinou hyauronovou

Hy-Care je viacúčelový roztok od obľúbenej značky CooperVision. Roztok je vhodný pre komplexnú starostlivosť aj pre uloženie šošoviek v puzdre po dobu, kedy ich zrovna nechcete nosiť.
S roztokom Hy-Care môžete čistiť a uchovávať všetky mäkké kontaktné šošovky.
Zloženie roztoku je jemné a vhodné aj pre nositeľov s citlivými očami.
Zloženie roztoku Hy-Care je inšpirované prostredím ľudského oka. Roztok napodobňuje pH sĺz, ktoré sa pohybuje od 6,8 do 7,2.
V roztoku je tiež hyaluronát sodný, ktorý funguje ako lubrikant. Šošovky ošetrené roztokom Hy-Care sú príjemné a pre oko pohodlné.
Samozrejmosťou je účinné odstránenie lipidových i proteínových usadenín aj čiastočiek make-upu, ktoré priľnú na kontaktných šošovkách.

Roztok môžete používať 3 mesiace od prvého otvorenia fľaše a minimálna doba pôsobenia pre úspešnú dezinfekciu sú 4 hodiny.

Súčasťou balenia je puzdro na čistenie a uchovávanie šošoviek.

Roztok Biotrue je novo vyvinutý roztok firmy Bausch & Lomb, ktorý vytvára rovnako prirodzené prostredie ako vaše oči. Nosenie kontaktných šošoviek je omnoho pohodlnejšie. Roztok Biotrue nielenže dezinfikuje, čistí a uchováva kontaktné šošovky, ale navyše využíva tri bio-inšpirácie: pH má nastavené na rovnakú hladinu, ako majú zdravé slzy, má schopnosť dlhodobej hydratácie vďaka tomu, že obsahuje rovnakú lubrikačnú zložku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom oku a udržuje aktívne prospešné proteíny, ktoré zabraňujú baktériám. Biotrue je viacúčelový roztok na mäkké kontaktné šošovky inšpirovaný fyziológiou vašich očí.

Technológia Smart Silicone™ kombinuje tradičný hydrogélový materiál so silikón-hydrogélom. Bol vytvorený materiál stenfilcon A, ktorý zaisťuje, vďaka hustej sieti mikroskopických kanálikov, potrebnú priepustnosť kyslíka. Cez šošovku sa tým pádom dostáva k oku dostatočné množstvo kyslíka, ktoré je potrebné k zachovaniu zdravých očí a ich správnemu fungovaniu. Hydrofilné (viažúce vodu) zložky materiálu zadržiavajú v šošovke vysoký obsah vody. Výsledkom sú jemné, oku príjemné a prirodzene zmáčavé šošovky.

I am message box. Click edit button to change this text.